6 Mayıs 2011 Cuma

Nuxe Anneler Günü Kampanyası-Basın Bülteni
NUXE anti-aging serileri arasından yapılan alışverişler, Anneler Günü dolayısıyla NUXE 3 Gül Makyaj Temizleme Suyu (100 ml), NUXE 3 Gül Yüz Temizleme Köpüğü (50 ml) ya da NUXE Güzellik Kiti hediyeli…
Annenizin yaşına uygun anti-aging serisini seçin…  

NUXE’ün 25 yaştan itibaren ortaya çıkan ilk kırışıklıklara karşı etki gösteren Nirvanesque serisi; 35 yaşından sonra başlayan kronolojik yaşlanmaya karşı geliştirilen Merveillance serisi; 45 yaşından itibaren oluşan derin kırışıklıklar için sıkılaştırıcı bakım yapan Aroma Vaillance serisi ve 55 yaşına gelen her kadının kabusu olan hormonal yaşlanma sorununa genel çözüm sunan Nuxuriance serisi kadınların yaşlanmaya karşı en büyük yardımcıları.

Dileyene NUXE 3 Gül Serisi’nin gözdeleri, dileyene NUXE Güzellik Kiti…

NUXE’ün Anneler Günü kampanyasının hediyesi olan 3 Gül Temizleme Suyu, yüz ve gözler için ultra makyaj temizleyici olarak kullanılırken cildin pH dengesini de koruyor. Alkol ve suni parfüm içermeyen ürün, %90 oranında Gül Çiçeği Suyu, Yeşil Çay Özü, Kırmızı, Siyah ve Beyaz Gül gibi doğal içeriklerden oluşuyor. 3 Gül Temizleme Köpüğü ise yine %81 oranında doğal içeriklerden oluşuyor. Nemli yüze sabah ve akşam uygulandığında yüzü etkili bir şekilde temizliyor. 

NUXE’ün Anneler Günü kampanyasında dileyenler NUXE Güzellik Kiti’ni de tercih edebiliyor. NUXE Güzellik Kiti’nin içinde; 3 Gül Temizleme Suyu, Çok Amaçlı Kuru Yağ ile Ferahlatıcı ve Rahatlatıcı Nemlendirici Maske olmak üzere 3 farklı ürün bulunuyor.
  
Vücut, yüz ve hatta saç için her yaşta rahatlıkla kullanılabilen NUXE Çok Amaçlı Kuru Yağ nemlendirici özelliğinin yanı sıra cilde parlaklık ve canlılık da kazandırıyor. Ayrıca kuru yağ teknolojisi sayesinde cilt yüzeyinde yağlı his uyandırmıyor. Yüz, vücut ve saç bakımı için önerilen çok amaçlı yağ, % 96 doğal içeriğiyle cildi beslemek, onarmak, güneş sonrasında yatıştırmak amacıyla kullanılabiliyor. NUXE uzmanları, makyaj sırasında krem, allık ve ruj uygularken bir iki damla NUXE Çok Amaçlı Kuru Yağ ekleyerek daha canlı, ışıltılı ve kalıcı makyaja ulaşılabileceğini belirtiyorlar.

NUXE Güzellik Kiti’nin içinde bulunan Ferahlatıcı ve Rahatlatıcı Nemlendirici Maske ise içeriğindeki Çiçek Suları (Nilüfer, İris ve Zambak), Boabab Özü ve Yağı ile yüz ve göz çevresi için besleyici bakım gerçekleştiriyor. Tüm yaş gruplarının kullanabileceği ürün nemsiz kalan, çevresel faktörlerden dolayı yıpranan, yorgun ve gerilmiş ciltlerde etkili oluyor.

NUXE ürünlerini tüm seçkin eczanelerde bulabilir, dilediğiniz anti-aging ürünlerini alarak annenize hoş bir sürpriz yapabilirsiniz.

www.nuxe.com  
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düşünceleriniz değerli, bizi onlardan mahrum bırakmayın