1 Mayıs 2011 Pazar

Giovanni Şampuan ve Saç Bakım Serileri- Basın Bülteni


Gratis yine yapmış yapacağını:) Denemek için sabırsızlanıyorum.

Şımart kendini” sloganı ile kişisel bakım, kozmetik ve günlük ihtiyaçlar konusunda binlerce ürünü bir araya getiren perakende mağazalar zinciri Gratis, şimdi saçlarda kusursuz güzellik için Giovanni marka şampuanları da ürün portföyüne katıyor. Yalnızca Gratis mağazalarında bulabileceğiniz Giovanni; ateş, su, toprak ve havadan esinlenerek geliştirdiği özel serileriyle, saçlara profesyonel bakım yapıyor; güçlü, dolgun, bakımve ışıltı saçlar yaratıyor.

Giovanni Şampuan ve Saç Bakım Serileri, dünyada hayatın temelini oluşturan 4 elementin; toprak, hava, ateş ve suyun gücünü saçlara taşıyor.

Giovanni’den mükemmel saçlar için kökten çözüm…
Giovanni’nin topraktan esinlenerek oluşturduğu bu seri; Çay Ağacı Özlü Üçlü Bakım, Etkili Güçlendirici Şampuan ve Güçlendirici Krem ile Durulanmayan Nemlendirici Hafif Bakım Kremi ve Altın Buğday Özlü Derinlemesine Temizleme Şampuanı’ndan oluşuyor.

Giovanni Çay Ağacı Özlü Üçlü Bakım, Etkili Güçlendirici Şampuan ve Güçlendirici Krem, saç derisindeki kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerini güçlendiriyor. Organik sertifikalı bitkilerin eşsiz kombinasyonunu sunarak, daha güçlü ve canlı bir görünüm için saçlarınızın her teline vitamin ve proteinlerle bakım yapıyor. Sülfat içermeyen Giovanni Şampuan ve Saç Kremi, size gerçek temizlik hissini yaşatırken saç derisindeki pullanma ve kepek sorunlarını da çözüyor. Giovanni Şampuan ve Saç Kremi, tüm saç tiplerinde kullanım için uygun.

Giovanni Durulanmayan Nemlendirici Hafif Bakım Kremi ise dış etkenler ya da kimyasal işlemler nedeniyle dayanıklılığını kaybeden saçları canlandırıyor. İçeriğindeki organik yağlarla saçları ağırlaştırmadan besliyor ve ışıltı kazandırıyor. Her saç teline işleyen proteinler ile saçlar kolayca taranıyor ve mükemmel şekil alıyor.

Giovanni, normal ve yağlı saçlar için geliştirdiği Altın Buğday Özlü Derinlemesine Temizleme Şampuanı ile de saçlarda harikalar yaratıyor. Saçı ve saç derisini tamamen arındırarak temizleyen bu yeni ürün, saçlara hacim ve parlaklık kazandırıyor. Saç derisinin nem dengesini yeniden kurarak hızlı yağlanmayı engellemeye yardımcı oluyor.

Giovanni Root 66 Maksimum Hacim Şampuanı ve Kremi saçlara farklı bir hava katıyor… 

Havalı saçlara sahip olmak için herkesin favorisi, Giovanni Root 66 Maksimum Hacim Şampuanı ve Hacim Kremi… 4 elementten biri olan havadan ilham alınarak güçsüz ve cansız saçlar için geliştirilen bu seri, gücünü kaybetmiş ve zayıf saçları günden güne besleyerek, saç tellerini kalınlaştırıyor. Saçlara hacim ve dolgunluk kazandırırken, yıpranmaya karşı koruyor. Atkuyruğu bitkisi ekstresi ile saç köklerini besliyor. Organik sertifikalı bitkilerin mucizevi etkilerini sunarak, daha güçlü ve canlı bir görünüm için saçların her teline vitamin ve proteinlerle bakım yapıyor.

Giovanni Derinlemesine Nemlendirici Şampuan ve Krem ile saçlar sağlıkla ışıldıyor…

Giovanni, kimyasal işlem görmüş saçları sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için ateşten esinlenerek çok farklı bir seri yarattı. Derinlemesine Nemlendirici Şampuan ve Nemlendirici Krem’den oluşan ateş serisi nem dengesini kaybetmiş asi saçlara ipek yumuşaklığı kazandırıyor, elektriklenmeyi engelliyor ve saçlara sağlıklı bir parlaklık kazandırıyor. Taze bitkilerin damıtılmasıyla elde edilen özel yağlar, saçı onararak her geçen gün daha etkileyici bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Kuru saçlara Giovanni’den Dengeleyici ve Nemlendirici Bakım Serisi…

Giovanni, saçlara kaybettiği nemi ve yumuşaklığı kazandırmak için de suyun mucize etkilerini kullanıyor. Giovanni 50:50 Dengeleyici, Nemlendirici, Arındırıcı Şampuan ve 50:50 Dengeleyici, Nemlendirici, Sakinleştirici Bakım Kremi ile kuru saçlara yeniden hayat veriyor. Seri, ideal pH seviyesiyle yorgun ve stresten yıpranmış saçlara güç vererek, onları göz alıcı bir parlaklığa kavuşturuyor. Organik sertifikalı bitkilerin eşsiz kombinasyonunu kullanarak, daha güçlü ve canlı bir görünüm için saçların her teline vitamin ve proteinlerle bakım yapıyor.

Giovanni’nin 4 elementin gücünü saçlara taşıyan şampuan ve saç bakım kremleri tüm Gratis mağazalarında sizleri bekliyor. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Düşünceleriniz değerli, bizi onlardan mahrum bırakmayın