30 Haziran 2013 Pazar

L'oreal Lumi Magique Çekilişi Sonuçlandı

Farkında olmadan verilen epey uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba. Bu sefer hayırlı bir sebepten ötürü ara vermek zorunda kaldım. Nihayet mezun oldum, tabi böyle yazıldığı kadar kolay olmuyor tahmin edeceğiniz gibi. Bitirme ödevimi yetiştirebilmek insan üstü bir çaba göstermek zorunda kaldım. Kan ve gözyaşı dolu bir dönemden sonra tekrardan sahalara dönmekten ötürü mutlu ve gururluyum:DDD 

Blogdan uzak kaldığım bu süreçte L'oreal Lumi Magique çekilişini yapmayı da ihmal ettim tabi. Bu sebeple katılımcı arkadaşlardan ne kadar özür dilesem az. Gerçi L'oreal ile aynı işbirliğinde bulunan diğer blogger arkadaşlarımın firmadan kaynaklı yaşadıkları aksaklıkları görünce de bu gecikmenin biraz hayırlı bile olduğunu düşünmedim değil:) Neyse geç olsun güç olmasın. Umarım kazanan arkadaşa hediyesi en kısa zamanda ulaşır ve talihlimiz hediyesini güzel günlerde kullanır.

Posta toplam 80 yorum geldi. Adsız yorumları ve geçersizleri saymazsak toplam 76 talihli ile çekilişimizi gerçekleştirdik.

Bakalım bu güzel hediye kime gitmiş?
Sevgili Merve İnal bu çekilişin şanslı kişisi oldu. Umarım hediyesi sorunsuz bir şekilde en kısa zamanda kendisine ulaşır. Şimdiden güle güle kullansın.


Böylelikle çekilişimizin sonuna gecikmeli de olsa ulaştık. Postun başında da dediğim gibi yaşadığımız gecikmeden ötürü özür dilerim. Katılan herkese tekrar tekrar teşekkürler. Takipte kalın:)

Not: Merve'den adres bilgisiyle alakalı Salı akşamına kadar bir geri dönüş alamazsam çekilişi tekrarlayıp yeni talihliyi hemen ilan edeceğim. 1 yorum:

  1. Geri dönüş almaz mısın aşk olsun sabırsızlıkla bekliyordum :)) mail attım çok teşekkür ederim :))

    YanıtlaSil

Düşünceleriniz değerli, bizi onlardan mahrum bırakmayın