22 Aralık 2011 Perşembe

Yeni Yıl Mimi

Dofa beni mimlemiş, kendisine çok teşekkür ediyorum. Hemen yeni yıl dileklerimizden 12 tanesini yazıp sonra da 12 kişiyi mimliyoruz. :)

1) Benim de yeni yıldan öncelikli olarak beklediklerim tabiki de sağlık, huzur ve mutluluk. Üçü de ayrılmak bir bütün, biri yoksa diğeri de olmuyor malesef.

2) Yılbaşı ikramiyesi bana çıksın istiyorum:) Her sene adettendir diye koşa koşa gidip bilet alırım amorti bile çıkmaz, bu sene şeytanım bol olsun bana çıksın:) Söz şımarmayacağım.

3) Üstteki dilek biraz ütopik oldu tamam daha gerçekçi olmak gerekirse düz bir karın istiyorum ve sıkı kalçalar. ( Bu da mı ütopik oldu acaba? )

4) Canon EOS 5D Mark II istyorum o olmazsa Canon EOS 600D kabulümdür.

5) Okulum yarım dönem uzadı ama daha fazla uzamasına tahammülüm yok. Lütfen okuldan bir an önce kurtulayım. Nefretnefretnefret:///

6) Tezimi sorunsuz ve kusursuz bir şekilde verebilmeyi istiyorum. Tez danışmanım sorun çıkarmasın, kıllık yapmasın gül gibi geçinip gidelim.
7) Sevgilim bu sene okulundan kurtulsun, çabucak askere gitsin gelsin. Askerliğini de İstanbul'a yakın, rahat bir yerde yapsın tabi, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne, Çanakkale, Bursa falan olabilir.

8)  Şans istiyorum, çok gudubet düz taban biriyim bu sene şans benle olsun, elimi attığım yer kurumasın lütfen

9)  Sınırsız kozmetik, kıyafet ve ayakkabı istiyorum yeni yıldan. 

10) İyi bir şirkette staj yapmak istiyorum, kendime bir şeyler katabileceğim, kariyerim için yararlı ve hayırlı olabilecek bir firmaya kapak atıp, okul bitince de orada kalabileyim. ( Sevgili okuyucularımdan çalıştığı firmada stajyer ihtiyacı olan varsa irtibata geçebiliriz:))))

11) Daha çok gezmek, daha çok aktivite tabiki sevgiliyle, dostlarla.

12) Bol, bol teknolojik oyuncak istiyorum. Mimi yapmak isteyen herkese gönderiyorum, zaten kalmamıştır herhalde:)3 yorum:

 1. şu 6. madde bende gerçekleşemedi ya adamla hiç uyuşamıyoruz az kaldı diye sabrediyorum. :D
  bana da çıksın ikramiye. :P

  YanıtlaSil
 2. oooooh evet evet bende sinirsiz kiyafet ve ayakkabi istiyorummmmmmmmmmmmmmm =D

  YanıtlaSil
 3. dofa benimki de lanet aslında ama henüz muhattap olmadım korkumdan:)

  want more fashion sınırsız kıyafet ve ayakkabıyı kim istemez:)

  YanıtlaSil

Düşünceleriniz değerli, bizi onlardan mahrum bırakmayın